Udruženje Turaka u Srbiji u zvaničnoj posjeti Humanitarnom Dobrotvornom Udruženju HAYRAT

Dana 28. 05. 2021. Godine Predsjednik Udruženja Turaka u Srbiji Alija ŠAHOVIĆ zajedno sa delegacijom udruženja posjetio je Humanitarno Dobrotvorno Udruženje HAYRAT u Istanbulu.

Tom prilikom sastao se sa predsjednikom udruženja poštovanim advokatom Hakkı AYGÜN i njegovim bliskim saradnicima. Razgovarano je o do sada uspješno ostvarenim projektima kao i planovima za buduće projekte. Prilikom ove zvanične posjete predsjednik Udruženja Turaka u Srbiji Alija Šahović uručio je zahvalnicu poštovanom Hakkı Aygünu za dosada ukazanu pomoć i povjerenje koje su izrazili Udruženju Turaka u Srbiji. Shodno tome, poštovani Hakkı Aygün uručio je predsjedniku Aliji Šahoviću najljepši poklon, Kur'an Časni.